Konfigurator
Zapytanie ofertowe - Kontakt

Skontaktuj się z nami!

801 000 200

ul. Kolejowa 6, 38-700 Ustrzyki Dolne

Zapytanie ofertowe - Wyślij zapytanie

Wycena na podstawie projektu

Chcę dodać pliki

WYKRACZAMY POZA RAMY STANDARDOWYCH PROJEKTÓW!

Zapytanie ofertowe

Stwórz zapytanie ofertowe na podstawie projektu domu lub swoich własnych notatek. Prosimy
o podanie wymiarów, ilości oraz funkcji stolarki. Maksymalny rozmiar plików do 10 MB.

PRZECIĄGNIJ I UPUŚĆ LUB

W innym przypadku podaj rozmiary, kolor oraz funkcje okien i drzwi, które chcesz wycenić:

To pole jest wymagane
Podaj poprawny adres e-mail
Zaakceptuj regulamin

Dotacje Unijne PAMO

Grafika z wpisu Dotacje Unijne PAMO

PAMO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA uzyskała dotację z Unii Europejskiej na projekt „ROZWÓJ PRZEDSIĘBIORSTWA PAMO W WYNIKU WDROŻENIA INNOWACYJNEGO PRODUKTU”

Projekt realizujemy, aby wzmocnić potencjał i wprowadzić innowacyjne rozwiązania w przedsiębiorstwie.

W projekcie planujemy wybudować budynek produkcyjny oraz zakupić, zainstalować i wdrożyć środki trwałe z oprogramowaniem, które umożliwią produkcję innowacyjnej stolarki okiennej. Z projektu korzystać będą klienci firmy w Polsce i za granicą.

Efektem projektu będzie wdrożenie innowacji produktowej w postaci drewnianego okna w linii NATURAL LUXURY będącego wynikiem przeprowadzonych prac badawczo-rozwojowych.

#FunduszeUE #FunduszeEuropejskie


Wartość projektu: 13 763 638,80 zł
Wysokość wkładu z Funduszy Europejskich: 6 713 970,15 zł

Grafika z wpisu Dotacje Unijne PAMO

PAMO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA realizuje projekt w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020 w ramach działania 3.1 Rozwój OZE, oś priorytetowa III Czysta energia pt. „Instalacja fotowoltaiczna w firmie PAMO Sp. z o.o. Sp.k”
Celem głównym projektu jest zwiększenie poziomu produkcji energii elektrycznej z wykorzystaniem odnawialnych  źródeł energii oraz zmniejszenie emisji CO2 do atmosfery. W efekcie realizacja projektu przyczyni się do poprawy jakości środowiska w regionie.
Wartość projektu: 615 615,00 PLN
Wartość dofinasowania: 425 425,00 PLN

Grafika z wpisu Dotacje Unijne PAMO

PAMO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA skorzystała z dofinansowania w ramach projektu: Dotacja na kapitał obrotowy dla PAMO SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOSCIA SPÓŁKA KOMANDYTOWA,w ramach działania 1.5 Dotacje na kapitał obrotowy Programu Operacyjnego Polska Wschodnia 2014-2020, oś priorytetowa 1, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.
Cel projektu: Wsparcie przedsiębiorcy w zakresie zapewnienia płynności finansowej oraz wsparcia bieżącej działalności w związku z trudnościami finansowymi, które wystąpiły u przedsiębiorcy wskutek epidemii COVID-19. Pomoc finansowa udzielana na podstawie programu nr SA.57015 (2020/N)
Wartość projektu: 343 553,67zł
Wartość dofinansowania z UE: 100% wartości projektu, tj 343 553,67zł

Grafika z wpisu Dotacje Unijne PAMO

PAMO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA realizuje projekt w ramach Programu Operacyjnego Polska Wschodnia na lata 2014-2020
Działanie 1.4 Wzór na konkurencję pt. „ROZWÓJ PRZEDSIĘBIORSTWA PAMO W WYNIKU WDROŻENIA STRATEGII WZORNICZEJ
Celem głównym projektu jest podwyższenie konkurencyjności przedsiębiorstwa PAMO na rynku poprzez wdrożenie rekomendacji wskazanych w strategii wzorniczej opracowanej w ramach Etapu I działania 1.4 POPW.
Wartość projektu: 4 066 380.00 PLN
Wartość dofinasowania: 1 945 800.00 PLN

Efektem projektu jest podwyższenie konkurencyjności przedsiębiorstwa PAMO na rynku.

Grafika z wpisu Dotacje Unijne PAMO

PAMO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich "Wdrożenie nowego produktu w Spółce PAMO w postaci okien znakowanych w technologii RFID"
Cel projektu: Przedmiotem projektu jest wdrożenie nowej linii produktów w postaci okien drewnianych i PVC wyposażonych w funkcjonalność identyfikacji z wykorzystaniem technologii RFID. Nowy produkt został opracowany samodzielnie przez PAMO w ramach prac badawczych. Produkt będzie oferowany partnerom biznesowym (deweloperom) realizującym duże inwestycje mieszkaniowe i biurowe. Funkcjonalność nowych okien PAMO pozwoli na skuteczniejszą logistykę i zarządzanie stolarką okienną na rozległych placach budowy. Ograniczy błędy ludzkie podczas ewidencji, ułatwi proces reklamacji.
Wartość projektu: 125 952 PLN
Wartość dofinasowania:  71 680,00 PLN

ZAINTERESOWANY?

Skontaktuj się z nami

Do klienta indywidualnego:

Dagmara Brojacz

Doradca handlowy

tel.: +48 691 976 540

Do klienta biznesowego:

Marek Koczera

Doradca handlowy